Saugumas, kokybė, ramybė, išskirtinė aplinka – vertybės, kurios svarbios kiekvienam, besirenkančiam būstą.

Saugumas ir privatumas

Ažūrine 1,5 m aukščio tvora juosiamą uždarą (net 1,6 ha) teritoriją visą parą saugo apsaugos darbuotojas, o požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje įrengta vaizdo stebėjimo sistema. Įėjimo į teritoriją ir laiptinių lauko durys – su kodinėmis spynomis ir telefonspyne. Dalyje butų išvedžiota apsaugos sistema, kuri pajungiama į apsaugos postą. Jūsų privatumą užtikrins nedidelis namų aukštis – pastatyti dviejų ir trijų aukštų namai su mansardomis.

Ramybė

„Verkių slėnis“ gyvenvietėje ramybės netrikdys automobilių triukšmas – visos automobilių stovėjimo aikštelės yra požeminės, vidinėje gyvenvietės teritorijoje automobiliai nėra statomi.

Gyvenvietės aplinka

Vidiniuose namų kiemeliuose įrengtos poilsio zonos, vaikų žaidimo aikštelė, žydi gėlynai. Specialiai gyvenvietei sukurto teritorijos apželdinimo projekto dėka ne tik išsaugojome senuosius teritorijoje esančius medžius, bet ir pasirūpinome, kad Jūsų akis džiugintų naujų medelių žaluma.

Laisvalaikis

Gyvenvietę supantis Verkių regioninis parkas – puiki vieta pasivaikščiojimams gryname ore, o dviračių takas „Eurovelo – 11“ skirtas mėgstantiems dviračių sportą.

Kokybė

Ypatingas dėmesys skirtas garso ir šilumos izoliacijai – tarp butų esančios sienos iš silikato plytų mūro (38 cm.), išorinės lauko sienos – silikato plytų mūro (38 cm.) apšiltintos akmens vata (17 cm.).

Lokacija

Nors gyvenvietė įsikūrusi žalioje zonoje, miško apsuptyje, iki artimiausių objektų visai netoli:

  • Transporto stotelė „Šaltinėlis“ ir transporto žiedas – 300 m.
  • Parduotuvė „Iki“ – 470 m.
  • Darželis – lopšelis „Spragtukas“ – 600 m.
  • Darželis – lopšelis „Pasaka“ – 750 m.
  • Privati pagrindinė mokykla – 700 m.
  • Vilniaus Emilijos Pliaterytės pagrindinė mokykla – 850 m.
  • Iki miesto centro – 5,5 km.